O mně

masáže
Jana Zajíčková

Od malička jsem žila sportem, zajímala se o zdravý životní styl a jak pracovat se svým tělem, myslí i duší. Při sportovním gymnáziu v Jablonci, jsem si udělala masérský kurz a trenérské zkoušky v atletice, poté jsem vystudovala na pedagogické fakultě v Liberci Sportovní Management. V rámci studia jsme měli základy psychologie, pedagogiky, biomedicíny a zdravé výživy. Objevila jsem sílu meditace a začala zkoumat různé alternativní směry jako např. Reiky a Silvovu metodu.

Můj život vrcholového sportovce náhle nabral zcela jiný směr, když jsem ve 20 letech zázračně přežila pád z 11 metrové horolezecké stěny. Zlomené páteřní obratle, rozdrcené nohy a pochroumané celé tělo. Díky Bohu, lékařům, rodině a dobrým lidem jsem začala postupně opět chodit a žít. Touha uzdravit se fyzicky i psychicky mě vedla k hlubšímu studiu a zkoušení různých léčebných metod. Tato zkušenost mi otevřela zcela novou cestu sebepoznání a pomohla mi vidět a cítit, co jsem předtím neviděla a necítila.

Nyní pomáhám lidem najít cestu sami k sobě a ke svému fyzickému a duševnímu zdraví.

Využívám tyto osvědčené metody: Kineziologii One Brain ®, Emoční Kód ®, Access Bars ® a ženám nabízím i relaxační a rekondiční masáže.

Celý život ke mně přichází s lehkostí, radostí a slávou!

masáže
masáže
masáže
masáže
masáže
masáže
masáže
masáže
masáže